Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wycieczka do wojska

Utworzono: sobota, 02, maj 2015 23:11
Opublikowano: sobota, 02, maj 2015 23:11
opublikowała Wioletta Perkowska

17 kwietnia 2015r. przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Olszance uczestniczyły w Święcie Wojsk Inżynieryjnych – Dzień Sapera w brzeskim garnizonie. Uroczystą zbiórkę jednostki na placu apelowym zakończył przemarsz wojska z orkiestrą oraz występy artystyczne zespołu młodzieżowego.

Obchody Dnia Sapera dały dzieciom możliwość zwiedzania jednostki, mogły z bliska zobaczyć, dotknąć pojazdy i sprzęt wojskowy: transportery gąsienicowe, rosomaki, hummery i wojskowe quady. Przedszkolaki wraz z opiekunami zostały również zaproszone do stołówki na smaczną wojskową grochówkę. Dzień ten na długo zostanie w pamięci dzieci.

tekst i foto: Marta Grabowska

View the embedded image gallery online at:
http://zs_olszanka.wodip.opole.pl/j/index.php/archiwum/44-pp-olszanka/aktualnosci-pp-w-olszance/751-wycieczka-do-wojska-ppolsz.html?print=1&tmpl=component#sigFreeId91369d001e